Telefon: (32) 726 49 49     Adres e-mail: gabinet@alfadent.net
Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)Nederlands - nl-NLPolish (Poland)English (United Kingdom)

Alfadent - Twój Przyjazny Gabinet Stomatologiczny w Gliwicach

Twój Przyjazny Gabinet Stomatologiczny w Gliwicach

Implantologia

Tradycyjne protezy to już przeszłość. Dzięki leczeniu implantologicznemu możesz znów cieszyć się prawdziwie pięknym uśmiechem.
Gabinet ALFADENT specjalizuje się w nowoczesnej implantologii – uzupełniamy każdego rodzaju ubytki: pojedyncze, wielozębębowe i bezzębie. W prosty i niezwykle trwały sposób odbudowujemy piękny i naturalny uśmiech. W oparciu o najlepsze na świecie systemy implantologiczne tworzymy profesjonalne usługi.
  • Implanty to sztuczne korzenie zębowe, które zastępują utracony ząb. Wykonane są z tytanu, do którego zamocowana jest porcelanowa korona, dzięki czemu ząb jest estetyczny i wygląda naturalnie. To rozwiązanie jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne dla Pacjenta
  • Bezzębie, czyli całkowity brak zębów, można z powodzeniem odbudować. Nowoczesna implantologia pozwala na zamocowanie w pełni stabilnych protez na implantach
  • W gabinecie ALFADENT z powodzeniem można uzupełnić ubytki wielozębowe, czyli utratę więcej niż jednego zęba.
Odbudowa jednego zęba odbywa się bez ingerencji w sąsiednie zęby. Przy pomocy implantu mocowanego bezpośrednio do kości szczęki lub żuchwy i korony uzyskujemy nowy ząb, likwidując wcześniejszy ubytek.

Nowe zęby na implancie wyglądają zupełnie naturalnie, dzięki czemu Pacjent czuje się komfortowo i pewnie.
More in this category: « Protetyka Endodoncja »

Leczenie w Alfadent

Promocje

  • 6 wizyta gratis!
    Po 5 wizytach w naszym gabinecie, w którym skorzystają Państwo z naszych usług, jest możliwość skorzystania z bezpłatnej 6 wizyty!Kwota za usługi podczas 6 wizyty nie może przekroczyć 99 zł.

Aktualności

  • Do Alfadent dołączył dr Karol Skutela
    Do Alfadent dołączył dr Karol Skutela Jakość i zadowolenie to podstawa, dlatego aby spełnić Państwa wysokie oczekiwania dbamy o jak najlepszy dobór personelu. Serdecznie witamy dr Karola Skutelę.