Telefon: (32) 726 49 49     Adres e-mail: gabinet@alfadent.net
Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)Nederlands - nl-NLPolish (Poland)English (United Kingdom)

Alfadent - Twój Przyjazny Gabinet Stomatologiczny w Gliwicach

Twój Przyjazny Gabinet Stomatologiczny w Gliwicach

Leczenie w Polsce

Tylko 2 godziny lotu aby zmienic swoje życie na lepsze!

korting70W związku z rosnącą liczbą zapytań dotyczących zorganizowanego pobytu w celach medycznych w Polsce przygotowalismy dla Państwa całościową ofertę obejmujacą transfer (z i do Holandii), pobyt, leczenie oraz wypełnienie czasu wolnego.

Polska od roku 2004 jest członkiem Unii Europejskiej a od 2007 należy do strefy Schengen co gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo na terenie Polski oraz pełnię praw konsumenckich (dotyczy zleconych zabiegów).

Ceny zabiegów stomatologicznych w Holandii są bardzo kosztowne, dlatego też proponujemy skorzystanie z oferty przygotowanej przez naszą Klinikę Alfadent, dzięki temu oszczędzą Państwo do 70% kosztów. Klinika Alfadent specjalizuje się w endodoncji, implantologii oraz protetyce (korony, mosty).

Podstawową zaletą naszego rozwiązania  jest oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie ma potrzeby długotrwałego oczekiwania na wizytę u lekarza dodatkowo poniesione przez Państwa koszty zostaną pokryte przez Waszego ubezpieczyciela (w zależności od posiadanego ubezpieczenia i jego zakresu), kwoty niezrefundowane mogą Państwo odliczyć w rozliczeniu podatkowym (aangifte inkomstenbelasting).

Bron Elsevier Fiscaal: "Tot de aftrekbare tandartskosten behoren zowel de kosten van de periodieke controle als het vullen en trekken van tanden en kiezen. Ook de kosten van gebitsregulatie door een orthodontist en de bijdrage voor de schooltandverzorging vallen hieronder. Aftrekbaar zijn ook de op medisch voorschrift (bijv. van tandarts) gemaakte kosten van een behandeling door een mondhygiënist."
Let op: Hof Amsterdam heeft beslist dat een kroon en een brug hulpmiddelen zijn (26 januari 2010, nr. 0800008, ECLI:NL:GHAMS:2010:BM4021, en 3 februari 2011, nr. P09/00748, ECLI:NL:GHAMS:2011:BP5334). De kosten daarvan behoren daardoor tot de groep kosten waarop een verhoging van 40% of 113% van toepassing is zie.

W skład naszego pakietu medycznego wchodzi:

Leczenie
Wszelkie zabiegi dentystyczne (zakres zostanie ustalony po konsultacji z naszymi lekarzami). Lekarze władają językiem angielskim, bedzie obecny holenderskojęzyczny przewodnik.

Transfer
Przelot samolotem linii WizzAir (Eindchoven [EIN] - Katowice [KTW]  pod opieką holenderskojęzycznego przewodnika oraz transfer z i na lotnisko ( 42km do Gliwic, wygodny dojazd autostradą A1). 

Pobyt w Polsce
Zakwaterowanie w hotelu w Gliwicach, w zalezności od Państwa wyboru może to być Hotel Qubus, Hotel Diament lub Silvia Gold. Wszystkie hotele położone są w odległosci 5 minut od naszej Kliniki.
Dla naszych Klientów wynegocjowaliśmy atrakcyjne ceny noclegów.

Czas wolny
W czasie pomiędzy zabiegami proponujemy Państwu zwiedzanie Śląska oraz Małopolski.

Centrum Handlowe Silesia w Katowicach -  zakupowe tournee po największym centrum handlowym w południowej Polsce.

Muzeum w Wieliczce - zwiedzanie zabytkowej kopalni soli.

Kraków - zwiedzanie królewskiego miasta, pierwszej stolicy Polski wraz z historyczną żydowską dzielnicą "Kazimierz".

Zwiedzanie Muzeum w Oświęcimiu - zwiedzanie hitlerowskiego obozu zagłady Żydów.

Zabytkowa Kopalnia Srebra - zwiedzanie zabytkowej kopalni srebra w Tarnowskich Górach.

Okulistyka i chirurgia plastyczna.

Wkrótce zaproponujemy Państwu kolejne usługi z zakresu okulistyki i chirurgii plastycznej:
Okulistyka:

 • laserowa korekcja wzroku w procedurze jednodniowej (nie trzeba nosić okularów),
 • plastyka powiek,
 • leczenie rogówki
 • leczenie astygmatyzmu, zaćmy oraz jaskry) 
Chirurgia plastyczna:
 • facelifting
 • korekcja nosa
 • korekcja uszu
 • powiększanie piersi
 • plastyka piersi
 • plastyka brzucha
 • liposukcja
 • botox
 • zamykanie naczynek krwionośnych


Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, w razie pytań odpowiemy na wszelkie pytania dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z nami droga mailowa lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 062-6665888.

Leczenie w Alfadent

Promocje

 • 6 wizyta gratis!
  Po 5 wizytach w naszym gabinecie, w którym skorzystają Państwo z naszych usług, jest możliwość skorzystania z bezpłatnej 6 wizyty!Kwota za usługi podczas 6 wizyty nie może przekroczyć 99 zł.

Aktualności

 • Do Alfadent dołączył dr Karol Skutela
  Do Alfadent dołączył dr Karol Skutela Jakość i zadowolenie to podstawa, dlatego aby spełnić Państwa wysokie oczekiwania dbamy o jak najlepszy dobór personelu. Serdecznie witamy dr Karola Skutelę.