Telefon: (32) 726 49 49     Adres e-mail: gabinet@alfadent.net
Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)Nederlands - nl-NLPolish (Poland)English (United Kingdom)

Alfadent - Twój Przyjazny Gabinet Stomatologiczny w Gliwicach

Twój Przyjazny Gabinet Stomatologiczny w Gliwicach

Nasz zespół

Szanowni Państwo,
Jesteśmy zaszczyceni mogąc powitać Państwa na naszej stronie internetowej.

Pogodne oblicze to piękny, zdrowy, jasny i harmonijny uśmiech, pasujący do osobowości i podkreślający wyjątkowość każdego z nas. Naszym wielkim marzeniem było stworzenie Alfadent – miejsca, w którym będziemy mogli przywracać Państwu uśmiech w miłej atmosferze, korzystając z najnowszych zdobyczy technologii stomatologicznej.

Zdrowy i piękny uśmiech to podstawa naszego dobrego samopoczucia, dlatego w trosce o naszych Pacjentów stworzyliśmy miejsce, gdzie w przyjaznej atmosferze przywracamy zdrowie i estetykę jamy ustnej.

Alfadent to centrum dentystyczne, które oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych i protetycznych. Wraz z profesjonalnych zespołem dbamy o pełen komfort naszych Pacjentów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz długotrwałe efekty leczenia. Dla nas najważniejszy jest Pacjent, dlatego każdy przypadek traktujemy wyjątkowo i ze szczególną uwagą. W oparciu o najnowocześniejsze technologie dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pacjentów.

Serdecznie zapraszamy do gabinetu Alfadent – miejsca, gdzie Twój uśmiech rozbłyśnie pięknem.

TROSKA DOŚWIADCZENIE TECHNOLOGIA
Dbamy o zdrowie i samopoczucie naszych Klientów Posiadamy wieloletnie doświadczenie i certyfikaty Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt


Z wyrazami szacunku
Zespół Alfadent

Leczenie w Alfadent

Promocje

  • 6 wizyta gratis!
    Po 5 wizytach w naszym gabinecie, w którym skorzystają Państwo z naszych usług, jest możliwość skorzystania z bezpłatnej 6 wizyty!Kwota za usługi podczas 6 wizyty nie może przekroczyć 99 zł.

Aktualności

  • Do Alfadent dołączył dr Karol Skutela
    Do Alfadent dołączył dr Karol Skutela Jakość i zadowolenie to podstawa, dlatego aby spełnić Państwa wysokie oczekiwania dbamy o jak najlepszy dobór personelu. Serdecznie witamy dr Karola Skutelę.